Tegoroczna konferencja będzie poświęcona wyzwaniom, jakie stoją przed firmami inwestycyjnymi, przedsiębiorstwami, ustawodawcą, regulatorem, administracją rządową i pozostałymi uczestnikami rynku w związku z pilną potrzebą dalszego rozwoju rynku kapitałowego jako ważnego źródła finansowania inwestycji w czasie spowolnienia gospodarczego Polski po pandemii” – takimi słowami Waldemar Markiewicz, Prezes Izby Domów Maklerskich, opisał istotę tegorocznego najważniejszego wydarzenia na rynku kapitałowym - XXI Konferencji Izby Domów Maklerskich.

Nie ma wątpliwości, że jest to wydarzenie niezwykle prestiżowe - zrzesza bowiem wokół siebie nie tylko czołowych przedstawicieli rynku kapitałowego, ale również reprezentantów organów rządowych i polityków. W tym roku wśród zaproszonych gości znajdują się m.in. Minister Finansów - Tadeusz Kościński oraz Colin Ellis - Moody's Investors Service Ltd. Managing Director - Chief Credit Officer EMEA & Head of UK, w roli Key Note Speakera konferencji. Wartym podkreślenia jest także fakt, że Konferencja IDM otrzymała Patronat Honorowy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

W dobie światowego kryzysu spowodowanego pandemią, kwestią niezwykle ważną do poruszenia podczas konferencji będzie przyszłość i rozwój rynku kapitałowego w Polsce. W programie konferencji, szczegółowo opracowanym przez Radę Programową, w skład której wchodzą przedstawiciele: rynku kapitałowego, nadzoru nad rynkiem kapitałowym, administracji rządowej oraz osoby zarządzające firmami z branży, przewidzianych jest 10 paneli dyskusyjnych, specjalistyczne warsztaty, indywidualne rozmowy one-on-one/wywiady i prezentacje, które odbędą się pomiędzy panelami. Po raz kolejny w skład Rady Programowej wchodzi również Partner Zarządzający PKF – Pani Ewa Jakubczyk-Cały. Wydarzeniami towarzyszącymi konferencji będą VIII Mistrzostwa Polski Rynku Kapitałowego w Slalomie Gigancie oraz wręczenie nagród za najlepsze relacje inwestorskie w 2020 r. w spółkach WIG30.

W tym roku, ze względu na pandemię, konferencja odbędzie się w dniach 4-5 marca 2021 r. w formule hybrydowej – online oraz stacjonarnie, w specjalnie zaaranżowanym na scenie studiu telewizyjnym w hotelu Hilton w Warszawie.

Poniżej znajduje się wypowiedź Pani Ewy Jakubczyk-Cały na temat konferencji: 

Program zapowiadający XXI Konferencję Izby Domów Maklerskich można obejrzeć pod linkiem.

Wypowiedź Waldemara Markiewicza, Prezesa Izby Domów Maklerskich, można obejrzeć pod linkiem

Szczegółowy program wydarzenia znajduje się pod linkiem.

Relacja z poprzedniej edycji konferencji IDM 2020 dostępna jest pod linkiem.

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k. lub Consult Sp. z o.o. wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.