Najważniejsze wydarzenie na rynku kapitałowym, czyli XX Jubileuszowa Konferencja Izby Domów Maklerskich „Rozwój potrzebuje kapitału – Rynek kapitałowy dla infrastruktury i innowacji” przed nami!

W dniach 5 – 8 marca 2020 r. w Bukowinie Tatrzańskiej odbędzie się coroczne spotkanie czołowych przedstawicieli rynku kapitałowego. Konferencja poświęcona będzie w tym roku zagadnieniom związanym z rolą rynku kapitałowego w finansowaniu rozwoju infrastruktury publicznej i prywatnej oraz wsparciem innowacyjności.

Gośćmi wydarzenia będą prezesi spółek publicznych wyróżnionych we wspólnej akcji Gazety Giełdy i Inwestorów „Parkiet” oraz Izby Domów Maklerskich pod nazwą „BADANIE RELACJI INWESTORSKICH W SPÓŁKACH Z WIG30”.

Z ramienia PKF Polska w konferencji weźmie udział Ewa Jakubczyk-Cały - Partner Zarządzający PKF Consult.

W czasie konferencji zostaną także rozdane nagrody za najlepszy IR w 2019 r. Inicjatywa ta ma na celu promowanie spółek o najwyższych standardach relacji inwestorskich i budowanie zaufania do rynku kapitałowego. Imprezą towarzyszącą konferencji będą VII Mistrzostwa Polski Rynku Kapitałowego w Slalomie Gigancie, zawody otwarte dla pracowników instytucji rynku kapitałowego oraz uczestników konferencji.

Program konferencji.

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.