XV lat PKF Consult

XV-LECIE PKF CONSULT

PKF Consult – jedna z wiodących firm audytorsko-konsultingowych w Polsce, członek PKF International dnia 17 czerwca 2008 r. świętowała swoje XV-lecie działalności w Pałacu Zamoyskich w Warszawie.

Wieczór ten stał się okazją do złożenia podziękowań klientom i firmom partnerskim, którzy współpracowali z PKF Consult przez ostatnie 15 lat oraz do krótkiej refleksji i wspomnień. PKF Consult dostarcza pełen zakres usług rachunkowych i doradczych dla średnich i dużych firm, włączając również firmy notowane na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Spółka towarzyszy swoim polskim i zagranicznym klientom w poszukiwaniu możliwości rozwoju w Europie poprzez due diligence, audyt poprzedzający fuzje i przejęcia oraz pełne doradztwo w tym zakresie, jak również  w zakresie wycen, doradztwa podatkowego i usług księgowych. Największa zaletą PKF Consult jest zespół pracujący zgodnie z Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości oraz jego wiedza na temat MSSF.

PKF Consult jest jedną z siedmiu największych firm audytorskich w Polsce i jedną z odnoszących największe sukcesy na rynku. PKF Consult otrzymała tytuł Lidera Rynku Pierwotnego od Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych za największą liczbę obsługiwanych debiutów w 2007 roku i w I półroczu 2008 roku. Od 2005 roku PKF Consult należy do wybranej grupy członków Programu Firm Partnerskich Giełdy Papierów Wartościowych, wybranych przez Zarząd Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych jako promotorzy publicznego rynku kapitałowego w środowisku biznesowym. Spółka posiada również akredytację Banku Światowego na audyt wszystkich projektów finansowanych z jego funduszy.

PKF Consult zatrudnia obecnie 100 profesjonalnych pracowników w ośmiu biurach na terenie całej Polski (Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Katowice, Poznań, Jelenia Góra, Rzeszów), w skład których wchodzi 25 biegłych rewidentów oraz 3 doradców podatkowych
W gali jubileuszowej PKF Consult wzięli udział przedstawiciele Ministerstwa Finansów, Krajowej Rady Biegłych Rewidentów, Giełdy Papierów Wartościowych, Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych, PKF International i wielu innych szanownych gości.
Występ Królewskiej Orkiestry Symfonicznej z Wilanowa, pod batutą Iriny Bogdanovich, sopran Anna Rosa, tenor Rafał Bartmiński oraz zespołu OlaTin Project uświetnił galę jubileuszową PKF Consult.

Goście, wspaniała muzyka i malownicze otoczenie Pałacu Zamoyskich, wszystko to sprawiło, że atmosfera tego wieczoru pozostanie na długo w pamięci.


Pałac Zamoyskich w Warszawie – Gala z okazji XV-lecia PKF Consult, 17 czerwca 2008 rok


Ewa Jakubczyk-Cały – Prezes Zarządu PKF Consult


Od lewej:
Piotr Żuk – Dyrektor Oddziału Regionalnego PKF Consult we Wrocławiu, Marek Wojciechowski – Dyrektor Departamentu Konsultingu Oddziału Regionalnego PKF Consult we Wrocławiu, Andrzej Saracyn – Koordynator Projektów Doradczych PKF Consult, Mariusz Kuciński – Wiceprezes Zarządu PKF Consult, Ewa Jakubczyk-Cały – Prezes Zarządu PKF Consult, Jan Cały – Wiceprezes Zarządu PKF Consult
Koncert Królewskiej Orkiestry Symfonicznej z Wilanowa


Anna Rosa – sopran


Założyciele spółki PKF Consult Ewa Jakubczyk-Cały i Jan Cały kroją tort urodzinowy.


Koncert zespołu Ola Tin Project


Ola Troczyńska – zespół OlaTin Project