XIV Samorządowe Forum Kapitału i Finansów

                          

W dniach 22 - 23 września 2016 roku, w Katowicach odbędzie się 14 edycja "Samorządowego Forum Kapitału i Finansów". Organizatorem forum jest wydawnictwo MUNICIPIUM. W roli eksperta w dwóch panelach wystąpi Partner Zarządzający PKF Consult, Ewa Jakubczyk - Cały.

Samorządowe Forum Kapitału I Finansów to prestiżowe spotkanie od lat stanowiące platformę wymiany doświadczeń szefów samorządów z przedstawicielami administracji państwowej i biznesu. W tegorocznym Forum weźmie udział blisko 1000 osób: liderów samorządów terytorialnych, skarbników, sekretarzy, radnych, ekspertów I praktyków, przedstawicieli administracji państwowej, świata biznesu, kultury, NGO, mediów.

Program obejmie ponad 60 paneli i debat, które będą składać się na 10 konferencji tematycznych. Każda z tych konferencji będzie podzielona na bloki programowe dotyczące najważniejszych, bieżących problemów dotykających samorządy. Tegoroczna edycja Samorządowego Forum Kapitału i Finansów przyniesie szeroką dyskusję o finansowaniu inwestycji w samorządach w obecnej rzeczywistości, centralizacji VAT-u, wszelkich aspektach rewitalizacji, centrach usług wspólnych, transporcie komunalnym, cyfryzacji obszarów wiejskich itp.

W ramach Samorządowego Forum Kapitału i Finansów odbędą się konferencje zatytułowane "Spółki Komunalne, ponadgminne związki i porozumienia jako instrumenty realizacji usług publicznych" oraz "Audyt wewnętrzny w JST", w których udział weźmie Partner Zarządzający PKF, Ewa Jakubczyk-Cały. Uzupełni grupę ekspertów w panelach: "Gospodarka komunalna. Zielona strona inwestycji" oraz "Kontrole NIK i RIO w samorządach".

Miejsce i termin:

22-23.09.2016 r.

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach
Aleja Korfantego 35
40-005 Katowice

Program konferencji

Więcej informacji na stronie organizatora