Już 21 listopada 2022 r. odbędzie się XII Konferencja Rada Nadzorcza.

Zgodnie z informacjami na stronie organizatora: Konferencja Rada Nadzorcza to pierwszoplanowe wydarzenie w Polsce poświęcone praktycznym aspektom sprawowania kontroli, nadzoru właścicielskiego i funkcjonowania rad nadzorczych. 

Motywem przewodnim tegorocznej edycji konferencji będzie - Co czeka rady nadzorcze w 2023 roku? Zostaną omówione zagadnienia związane z praktycznym funkcjonowaniem rad nadzorczych i komitetów audytu, nowelizacją KSH, ESG oraz sprawozdawczością finansową i audytem.

Konferencja odbędzie się dwuetapowo – zarówno online, jak i stacjonarnie:

  • w sesji porannej – w formule online – uczestnicy Konferencji będą mieli okazję wysłuchać prelekcji w obszarach związanych z funkcjonowaniem rad nadzorczych.
  • w sesji popołudniowej – która odbędzie się w Sali Notowań GPW – prelegenci odniosą się do aktualnej problematyki związanej z funkcjonowaniem rad nadzorczych, odbędzie się debata na temat wyzwań dla rad nadzorczych na 2023 rok, a także poznamy laureata wyróżnienia „Człowiek Corporate Governance 2022”.

Wśród prelegentów konferencji jest również Partner PKF Consult Mariusz Kuciński, który omówi temat: Korzyści z badania dla zarządów, rad nadzorczych, inwestorów.

Więcej informacji na temat konferencji i rejestracja znajdują się pod linkiem.

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k. lub Consult Sp. z o.o. wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.