Już 21 listopada 2022 r. odbędzie się XII Konferencja Rada Nadzorcza.

Zgodnie z informacjami na stronie organizatora: Konferencja Rada Nadzorcza to pierwszoplanowe wydarzenie w Polsce poświęcone praktycznym aspektom sprawowania kontroli, nadzoru właścicielskiego i funkcjonowania rad nadzorczych. 

Motywem przewodnim tegorocznej edycji konferencji będzie - Co czeka rady nadzorcze w 2023 roku? Zostaną omówione zagadnienia związane z praktycznym funkcjonowaniem rad nadzorczych i komitetów audytu, nowelizacją KSH, ESG oraz sprawozdawczością finansową i audytem.

Konferencja odbędzie się dwuetapowo – zarówno online, jak i stacjonarnie:

  • w sesji porannej – w formule online – uczestnicy Konferencji będą mieli okazję wysłuchać prelekcji w obszarach związanych z funkcjonowaniem rad nadzorczych.
  • w sesji popołudniowej – która odbędzie się w Sali Notowań GPW – prelegenci odniosą się do aktualnej problematyki związanej z funkcjonowaniem rad nadzorczych, odbędzie się debata na temat wyzwań dla rad nadzorczych na 2023 rok, a także poznamy laureata wyróżnienia „Człowiek Corporate Governance 2022”.

Wśród prelegentów konferencji jest również Partner PKF Consult Mariusz Kuciński, który omówi temat: Korzyści z badania dla zarządów, rad nadzorczych, inwestorów.

Więcej informacji na temat konferencji i rejestracja znajdują się pod linkiem.