Z okazji świąt wielkanocnych zorganizowaliśmy konkurs plastyczny dla dzieci naszych pracowników na kartkę wielkanocną.

Musimy przyznać, że konkurs cieszył się jeszcze większym zainteresowaniem niż zeszłoroczny z okazji świąt Bożego Narodzenia - w sumie nadesłano aż 58 prac! Kartki zostały wykonane za pomocą przeróżnych technik i przedstawiały m.in. koszyczki wielkanocne, kurczaczki, zajączki, baranki i pisanki. Były kolorowe i wiosenne, a pomysłowość ich twórców nie znała granic!

Po długich i niewątpliwie ciężkich obradach Jury wyłoniło 4 zwycięskie prace, które znalazły się na naszym e-karnecie dla klientów:

I miejsce - praca Liliany:

II miejsce - praca Dominiki:

III miejsce - praca Jagody:

IV miejsce - praca Filipa:

Serdecznie dziękujemy wszystkim małym i dużym twórcom za tak liczny udział w konkursie!

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k. lub Consult Sp. z o.o. wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.