Webinarium społeczności ICAN Business Insight

W piątek 11 września odbyło się webinarium społeczności ICAN Business Insight, którego tematem był „Hybrydowy model pracy w nowej normalności”.

Wydarzenie to zostało podzielone na dwie części: wystąpienia prelegentów oraz sesje networkingowe o następującej tematyce:

  • Zarządzanie zespołem zdalnym. Jak być liderem rozproszonego zespołu, gdy ten musi ściśle i blisko ze sobą współpracować?
  • Organizacja pracy zdalnej pod kątem work-life balance.
  • Technologiczny aspekt pracy zdalnej. Jak zapewnić bezpieczeństwo pracy i komunikacji?

Podczas webinarium uczestnicy poznali m.in. praktyki związane z organizacją pracy w postcovidowej rzeczywistości oraz dowiedzieli się, w jaki sposób wdrożyć hybrydowy model pracy w swoich firmach. Ponadto mieli także możliwość wymienić się doświadczeniami w gronie liderów i nawiązać nowe kontakty biznesowe.

Wśród prelegentów znalazł się także ekspert PKF – Paweł Jaczewski (Menedżer ds. projektów marketingowych i sprzedażowych). Podczas swojego wystąpienia omówił m.in. aspekt efektywności pracy zdalnej oraz jej organizację w PKF, a także istotę zaufania pracodawcy do pracowników, bazującą na etyce i lojalności.