W dniu 10 czerwca 2021 r. został zorganizowany webinar online "Startup - set up and develop your business in Poland!", którego prelegentami i organizatorami byli eksperci PKF, a partnerami – Klub Integracji Europejskiej i inQUBE. To bezpłatne, półtoragodzinne wydarzenie zostało przeprowadzone w języku angielskim i było skierowane przede wszystkim do osób z zagranicy, które w najbliższym czasie planują założyć firmę w Polsce.  

Niemalże 300 osób wyraziło zainteresowanie wydarzeniem na LinkedInie i miało możliwość uczestniczyć w webinarze poprowadzonym przez Agnieszkę Chamerę (Partner Zarządzający PKF Tax&Legal, Doradca podatkowy), Martę Juskowiak (Menedżer ds. projektów prawno-podatkowych, Radca prawny) i Annę Stankiewicz (Dyrektor ds. Rachunkowości Zewnętrznej).

Prelegentki omówiły m.in. takie kwestie związane z zakładaniem firmy w Polsce jak:

  • formy prowadzenia biznesu,
  • obowiązujące kwestie księgowe, podatkowe i prawne,
  • dostępne narzędzia i technologie ułatwiające zakładanie i prowadzenie firmy.

Podczas sesji Q&A kończącej wydarzenie odpowiedziały na pytania zadane przez uczestników.

Cały program webinaru dostępny jest pod linkiem.

Nagranie webinaru znajduje się pod linkiem. Zachęcamy do obejrzenia!

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k. lub Consult Sp. z o.o. wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.