W dniu 16 października 2019 w Golden Floor Plaza w Warszawie odbędą się bezpłatne warsztaty "Jak przygotować firmę do PPK" dla Członków IIA Polska. Warsztaty poprowadzi ekspert PKF Ewa Jakubczyk-Cały (Partner Zarządzający, Biegły rewident).

Podczas warsztatu omawiane będą praktyczne aspekty:

  • organizacyjne,
  • finansowe,
  • księgowe i HR.

Szkolenie adresowane jest do:

  • dyrektorów finansowych,
  • głównych księgowych i pracowników pionów finansowych,
  • dyrektorów personalnych, osób odpowiedzialnych za HR,
  • pracowników działów kadr i płac,
  • reprezentantów załogi.

PROGRAM WARSZTATÓW

Ewa Jakubczyk-Cały (Partner Zarządzający PKF Consult). Biegły rewident z szerokim doświadczeniem. Ekspert w zakresie rachunkowości, rewizji, finansów i zarządzania. Współtwórca koncepcji restrukturyzacji oraz analiz, wycen i części finansowych due diligence. W praktyce wykorzystuje swoje wieloletnie doświadczenie w doradztwie przy połączeniach spółek i konsolidacji sprawozdań finansowych. W firmie PKF Consult wdrażała, jako jeden z pierwszych pracodawców, Pracownicze Plany Emerytalne. Od 1991 roku członek rad nadzorczych spółek, w tym także spółek dopuszczonych do publicznego obrotu. Była członkiem: Komisji Nadzoru Audytowego w latach 2009-2016, Sądu Giełdowego przy GPW w Warszawie. Jest członkiem Komisji Etyki przy PIBR. Absolwentka Strategic Leadership Academy w ICAN Institute oraz Institute of Leadership & Management w Londynie. Wykładowca z zakresu rachunkowości i rewizji finansowej na wyższych uczelniach(m.in.SGH) oraz w wielu instytucjach szkoleniowych. Wykłada również na szkoleniach obligatoryjnych dla biegłych rewidentów. Autorka materiałów szkoleniowych i licznych publikacji prasowych z zakresu problematyki rynków kapitałowych, rachunkowości, sprawozdawczości i rewizji finansowej

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy: https://bit.ly/30OhEtP

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą warsztatów https://bit.ly/2KHA7UH

Doradzamy we wdrożeniu PPK.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi ekspertami lub kontaktu pod adresem e-mail: ppk@pkfpolska.pl

Oferta - doradztwo przy wdrożeniu PPK

Pliki do pobrania

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k. lub Consult Sp. z o.o. wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.