Zapraszamy serdecznie na warsztaty poświęcone programowi Pracowniczych Planów Kapitałowych, które odbędą się 27.08. br. w Warszawie.

Wdrożenie PPK w firmie to projekt złożony, który wymaga zmian na wielu płaszczyznach organizacji firmy oraz opracowania procedur wewnętrznych dla wszystkich zadań pracodawcy określonych w ustawie tak by posiadana dokumentacja PPK uchroniła pracodawcę przed potencjalnymi sankcjami.

Warsztaty organizowane przez PKF mają na celu zaznajomienie uczestników – nie tylko z regulacjami prawnymi wynikającymi z ustawy o PPK, ale przede wszystkim – przełożenie tych zapisów na praktyczne aspekty zaprojektowania, wdrożenia, raportowania i monitorowania procesów, zadań i czynności, które pracodawca musi wykonać, aby efektywnie wdrożyć PPK w firmie.

Szkolenie z ramienia PKF poprowadzi nasz ekspert Paweł Sobkiewicz, natomiast ze strony naszego partnera merytorycznego PFR Portal PPK będzie Julianna Jakubowska.

Partnerem merytorycznym warsztatów jest PFR Portal PPK. 

Rejestracja i szczegóły warsztatów: https://bit.ly/2T5Qg8B

Serdecznie zapraszamy!

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k. lub Consult Sp. z o.o. wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.