W dniach 18-20 maja 2021 r. w formule wirtualnej odbyło się EMEI Regional Meeting, którego celem było wsparcie rozwoju i usprawnienie indywidualnych działalności firm członkowskich oraz ułatwienie dalszej współpracy w ramach sieci PKFI.

Podczas tego trzydniowego wydarzenia eksperci z PKF International i firm członkowskich regionu EMEI zaprezentowali i omówili szereg różnorodnych tematów, m.in.:

  • ewolucję kultury firmowej podczas pandemii
  • zdrowie psychiczne i dobre samopoczucie pracowników
  • rozwój partnerów i rekrutację/utrzymanie personelu
  • możliwości współpracy w regionie
  • wzrost niszowych branży.

Wśród prelegentów znaleźli się także eksperci PKF Polska, którzy wzięli udział w poszczególnych blokach tematycznych:

  • Making the most of International Opportunities in EMEI - prelegent: Magdalena Majewska-Gościńska
  • Why should you set up a Language Desk? – prelegenci: Agnieszka Chamera i Wojciech Jaworski
  • Developing your firm’s best practice together – prelegent: Mirosława Cienkowska

Frekwencja w tegorocznym wydarzeniu była ponad dziesięciokrotnie wyższa niż podczas spotkań fizycznych w poprzednich latach. Przeniesienie EMEI Regional Meeting do świata wirtualnego niewątpliwie miało ogromną zaletę, jaką była możliwość dotarcia i nawiązania kontaktu z wieloma osobami z rodziny PKF z różnych państw.

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k. lub Consult Sp. z o.o. wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.