VI Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw 2016W dniach 10-12 października 2016 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się VI Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw, którego organizatorem jest Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach. Ekspertem w dwóch sesjach kongresu będzie Ewa Jakubczyk-Cały, Partner Zarządzający PKF Consult.

VI Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw to największe spotkanie firm sektora MŚP w Europie. Mała i średnia przedsiębiorczość to najważniejszy sektor polskiej gospodarki. O możliwościach rozwoju i wyzwaniach jakie stoją przed przedsiębiorcami dyskutować będą najważniejsze osoby w Państwie, osobistości ze świata nauki, polityki i gospodarki oraz delegacje zagraniczne z kilkudziesięciu państw. W ciągu trzech dni Kongresu zaplanowano kilkadziesiąt sesji panelowych oraz szereg warsztatów i spotkań, w których udział wezmą eksperci z kraju i zagranicy.

Uczestnicy Kongresu to przede wszystkim przedstawiciele małych i średnich przedsiębiorstw, samorządu terytorialnego, instytucji otoczenia biznesu, uczelni wyższych oraz instytucji naukowo-badawczych, parlamentarzystów, władz rządowych i innych. W Kongresie uczestniczą także przedstawicieli dużych firm, które chętnie współpracują z sektorem MŚP.

Udział w kongresie jest BEZPŁATNY.

Miejsce i termin:

10 – 12 października 2016 r.
Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach,
Plac Sławika i Antalla 1, Katowice

Program konferencji

Więcej informacji o konferencji