Targi B2B - 5 czerwca w Łodzi

Targi B2B to cykl wydarzeń biznesowych dotyczących outsourcingu realizowanych w największych miastach w Polsce na przestrzeni ostanich lat. Łódzka odsłona targów B2B, która w tym roku odbyła się 5 czerwca i niezmiennie od kilku lat przyciaga rzesze wystawiających się przedsiębiorców i usługobiorców. W związku z tym nie mogło również zabraknąć łódzkiego oddziału PKF-u.

Tematem targów był problem „Innowacje czy outsourcing – ich wpływ na inwestycje polskich regionów”, a ich głównym celem przyciągnięcie uwagi nie tylko inwestorów, ale również skupimy się na branżach które mają prioritetowe znaczenie dla województwa łodźkiego.

Wystawiające się w Łodzi firmy i przedsiębiorstwa rezprezentowały takie sektory jak: IT, bankowość, księgowość , prawo, HR, płace ,marketing, logistyka, transport, odnawialne źródła energii, energetyka, farmacja, kosmetyki czy rolnictwo stąd też obecność przedtawicieli PKF.

W trakcie targówodbyły się spotkania w formie paneli dyskusyjnych, w zaproszonymi gośćmi z Polski i z zagranicy. Nie zabrakło również warsztatów praktycznych prowadzonych przez parnetrów wydarzenia na których dzielili się doświadczeniami w ramach case study.

 

Link do wydarzenia na profilu firmowym facebook...link

Poniżej krótka fotorelacja z targów.