Spotkanie z cyklu "Pozyskanie kapitału poprzez rynek giełdowy - kiedy, jak i z kim?" Katowice, 20 września 2012

Organizator i tematyka:
Giełda Papierów Wartościowych jest organizaotrem cyklu Regionalnych Warsztatów „Pozyskanie kapitału poprzez rynek giełdowy – kiedy, jak i z kim?”, adresowanych do przedsiębiorców – potencjalnych emitentów giełdowych. Celem spotkań jest przedstawienie kompleksowej oferty GPW dla przedsiębiorców, oraz umożliwienie nawiązanie bezpośrednich kontaktów z doradcami, którzy będą wspierać spółkę w przygotowaniach do IPO. PKF jest partnerem merytorycznym dwóch spotkań z tego cyklu. Odbędą się one w Katowicach i Poznaniu.
 
Miejsce:
Hotel Campanile Katowice, ul. Sowińskiego 48.
 
Termin:
Najbliższe spotkanie odbędzie 20 września w Katowicach.
 
Ekspert PKF:
Zespół PKF będzie reprezentował Pan Jarosław Pietraszko, który zaprezentuje temat: "Rola Autoryzowanego Doradcy na rynku NewConnect dla Małych i Średnich Firm".
 
 
Jarosław Pietraszko od wielu lat jest  związany z rynkiem kapitałowym. Od 1994 roku posiada licencję maklera papierów wartościowych. W latach 1995-2003 pracował w domach i biurach maklerskich pełniąc również funkcje maklera giełdowego i maklera na rynku CETO. W tym okresie oprócz wykonywania swoich bieżących obowiązków zamieszczał swoje opinie w prasie oraz w telewizji Porion. Obecnie jako Dyrektor Departamentu Doradztwa Strategicznego odpowiada między innymi za rynek NewConnect i Catalyst  w Grupie PKF.
Program:
Program spotkania jest dostępny do pobrania pod następującym linkiem:PROGRAM
 
Zgłoszenia:
Zgłoszenia można dokonać wypełniając formularz, który znajduje się na stronach Giełdy: FORMULARZ