Spotkanie z cyklu "ESG w Finansach. Praktycy dla Praktyków" z udziałem eksperta PKF

07.05.2024

Zapraszamy do udziału w spotkaniu z cyklu "ESG w Finansach. Praktycy dla Praktyków" poświęcone zagadnieniu Podwójnej istotności, które odbędzie się w czwartek 16 maja 2024 r. o godz. 15.00.

Podwójna istotność stanowi kluczowy koncept w kontekście działań ESG (Environmental, Social, Governance) będący punktem wyjścia nie tylko do raportowania zgodnego z CSRD, ale także do budowania strategicznego podejścia. W obliczu współczesnych wyzwań związanych z zrównoważonym rozwojem, rośnie potrzeba uwzględnienia nie tylko aspektów zyskowności, ale także społecznej i środowiskowej odpowiedzialności.

Panel ekspertów zaprezentuje praktyczne podejścia i strategie, które pozwalają integrować cele zyskowności biznesowej z zasadami zrównoważonego rozwoju. Podczas prezentacji wstępnej omówione zostaną praktyczne wskazówki jak zastosować i wdrożyć analizę podwójnej istotności w organizacji. 

Jednym z panelistów jest Partner PKF Mariusz Kuciński, członek komitetu Zrównoważonego Rozwoju Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych (SEG ESG).

Więcej informacji o wydarzeniu oraz formularz rejestracyjny znajdują się pod linkiem.

Skontaktuj się z nami
Anna Urbańska-Albero
Anna Urbańska-Albero
Dyrektor Centrum Wsparcia Rozwoju Biznesu +48 605 624 201

PKF News

Aktualności, alerty i wydarzenia - przydatne informacje z ostatniej chwili.

Wypełnienie pola oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie komunikacji marketingowej. Administratorem danych jest PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k. ... więcej

Dziękujemy za zaufanie! Twój adres został zapisany w naszej bazie danych.