Zapraszamy do wzięcia udziału w Śniadaniu biznesowym, które odbędzie się w dniu 18 października 2023 roku o godz. 10:00 w Hotelu LubHotel, znajdującym się przy ul. Krańcowa 107A w Lublinie.

Zastanawialiście się co warto, a co trzeba zreorganizować w firmie, żeby Wasz biznes był bardziej efektywny? Jak przekłada się efektywność forma prawna prowadzonego biznesu?

Jak zoptymalizować wpływ obciążeń publiczno-prawnych wprowadzonych przez tzw. Polski Ład? Myślicie może o sukcesji biznesu lub sprzedaży firmy?

A może Wasz biznes to de facto kilka różnych firm, różnych rodzajów działalności?

Zapraszamy na Śniadanie biznesowe, podczas którego skonsultujecie odpowiedzi na te i wiele innych pytań z doświadczonymi doradcami z PKF.

Temat reorganizacji biznesu jest interdyscyplinarny. Od strony podatkowej przybliży go Doradca Podatkowy Agnieszka Chamera - Partner Zarządzający PKF Tax&Legal.

Zagadnienia prawne wyjaśni Radca Prawny Kinga Cekiera - Partner Zarządzający PKF Brevells. Ekspertem w dziedzinie doradztwa biznesowego uczestniczącym w spotkaniu będzie Daniel Rymarz - Wiceprezes Zarządu PKF Advisory.

Doradcy PKF omówią w sposób praktyczny, na konkretnych przykładach sposoby reorganizacji biznesu, wskażą związane z nimi korzyści oraz okoliczności, na które warto zwrócić uwagę.

Dowiedz się, w jaki sposób ograniczyć odpowiedzialność osobistym majątkiem, uporządkować struktury spółki lub grupy spółek i wdrożyć preferencyjne opodatkowanie.

PKF jest firmą audytorsko-konsultingową działającą na polskim rynku już 30 lat. W ramach Grupy PKF realizowane są kompleksowe usługi doradcze obejmujące m.in.:  doradztwo podatkowe, obsługę prawną, obsługę księgową i kadrowo płacową, doradztwo biznesowe, wyceny spółek. 

Zespół PKF to doświadczeni doradcy podatkowi, biegli rewidenci, radcowie prawni i adwokaci, specjaliści z zakresu wycen, certyfikowani księgowi.

W rezultacie działań doradców PKF klienci nie tylko poprawiają swój wynik finansowy, a także uzyskują dodatkowe środki na dalszy rozwój firmy i pracowników.

Chcielibyście zoptymalizować funkcjonowanie swojego biznesu? Zapraszamy Was do udziału w Śniadaniu biznesowym z PKF.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne dla członków Lubelskiego Klubu Biznesu.