Dnia 13 grudnia w budynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie SA odbyło się spotkanie emitentów rynku NewConnect i Catalyst, oraz Autoryzowanych Doradców.

Seminarium w całości poświęcone było obowiązkom informacyjnym emitentów papierów wartościowych notowanych w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect i ASO Catalyst.

Podczas panelu „Sprawozdawczość i rewizja finansowa w spółkach notowanych na NewConnect. E-sprawozdania” w dyskusji wzięli dział eksperci PKF Consult Rafał Barycki oraz Marek Wojciechowski.

Podczas Seminarium omówione zostały w szczególności następujące zagadnienia:   

  • obecne i potencjalne korzyści wynikające z wpisania rynku NewConnect do rejestru ASO MŚP,
  • najważniejsze zmiany wynikające z nowelizacji ustawy o ofercie publicznej,
  • planowane zmiany w Regulaminie ASO,
  • obowiązek sporządzania, badanie oraz publikacja e-sprawozdań.

Program seminarium

 

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k. lub Consult Sp. z o.o. wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.