Rozgrywki PKF CUP 2017

W dniach 9 i 10 czerwca 2017 roku, odbyły się rozgrywki 11. Pucharu Piłkarskiego PKF CUP 2017 w Osnabruck. W tym roku po raz pierwszy podczas wydarzenia zorganizowano turniej „ludzkich piłkarzyków”. Biuro w Osnabruck gorąco przywitało gości z zagranicy. Poniżej krótka relacja.

Podobnie jak w poprzednich edycjach pucharu, rozgrywki rozpoczęły się tradycyjnym „Come together”, które w tym roku połączyło 130 pracowników z 12 różnych biur PKF. Pogoda dopisywała wyjątkowo. W przepięknym słońcu wszyscy uczestnicy korzystali z atrakcji imprezy.

Turniej rozpoczął się w sobotę rano. Wszystkie zespoły PKF bawiły się świetnie. Gra w „ludzkie piłkarzyki” okazała się wyjątkowo wyczerpująca, ale była fantastyczną rozrywką dla wszystkich uczestników. Piękna pogoda i doskonałe jedzenie, pozwalały na to by goście odpoczywali w trakcie przerw między zawodami. Atmosfera, jaka panowała wśród 150 zawodników i gości była godna pozazdroszczenia.

W tym roku Puchar Piłkarski PKF ponownie wygrała drużyna „Cooper Parry”. Drugie miejsce na podium zajęła drużyna PKF VMB z Belgii, natomiast trzecie miejsce przypadło Naszej wspaniałej drużynie PKF Polska, która reprezentowała Nas w wyjątkowym składzie:

  1. Marek Wojciechowski
  2. Wojciech Oczkowski
  3. Leszek Cienkowski
  4. Jakub Juskowiak
  5. Maciej Kędzior
  6. Wojciech Adrianowski
  7. Kamil Nowak

To jednak nie koniec zwycięstw Naszej drużyny. W zorganizowanym po raz pierwszy turnieju „ludzkich piłkarzyków” pierwsze miejsce na podium zajęło PKF Polska przed drużynami z Braunschweig i Frankfurtu!

Wszystkim zawodnikom, biorącym udział w turnieju, serdecznie gratulujemy, a zwycięzcom życzymy kolejnych sukcesów!

Poniżej fotoracja z wydarzenia: