Relacja z wydarzenia: Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Od 18 paźdzernika trwa VII Europejski Kongres Średnich i Małych Przedsiębiorstw w Katowicach organizowany przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach.

Hasłem przewodnim tegorocznego kongresu jest UWOLNIĆ BIZNES! O możliwościach rozwoju i wyzwaniach jakie stoją przed przedsiębiorcami dyskutują najważniejsze osoby w Państwie, osobistości ze świata nauki, polityki i gospodarki oraz delegacje zagraniczne z kilkudziesięciu państw.

Program kongresu obejmuje 2 sesje plenarne: „Cyfryzacja – wyzwania dla europejskiej gospodarki” oraz  „Czy jednolity rynek UE rzeczywiście powoduje transfer wiedzy i innowacyjnych technologii w sektorze przemysłu?” a także 54 sesje panelowe i 18 warsztatów.

Firma PKF Consult  jest jednym z partnerów tego wydarzenia. Z jej ramienia udział w kongresie biorą - Dariusz Orczykowski (Doradca podatkowy, Menedżer regionalny ds. projektów podatkowych w PKF Consult) jako moderator w sesji „VAT / Split payment – w oczekiwaniu na zmiany”  oraz Piotr Litwa (Dyrektor Oddziału PKF w Katowicach) jako jeden z ekspertów w sesji „Rekultywacja – rewitalizacja – renaturyzacja”.

Podczas całego wydarzenia istnieje możliwość odwiedzenia stanowiska PKF Consult na Targach Biznesu EXPO.

Więcej na temat kongresu dowiecie się Państwo na stronie www.ekmsp.eu