Relacja z meczu PKF Consult

19.11.2018

Radośnie donosimy, że 15 listopada nasza warszawska drużyna rozpoczęła jesienny sezon w halowej piłce nożnej, pokonując drużynę WOLF Team: 8-5.

Choć po pierwszej połowie wydawało się, że wynik będzie z goła zupełnie inny, a z kompletem 3 punktów zakończy to spotkanie WOLF Team (do przerwy: 3-4), drużynowy duch walki, konsekwencja w działaniu oraz gwiazda drużyny, strzelca hattricka, lider
w klasyfikacji strzelców po pierwszej kolejce - Albert Lepieszka - doprowadziły naszych piłkarzy do zwycięstwa oraz objęcia prowadzenia w Lidze LBT (Akademicka Liga Halowa Piłki Nożnej). Sprawdziła się więc zasada, że zawsze warto grać do końca.

Gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom zwycięstwa i życzymy kolejnych!

Dziękujemy również drużynie WOLF Team za dobry mecz!

Kolejny mecz już w najbliższy czwartek, tj. 22 listopada 2018 o godz. 21:00 w hali sportowej przy ul. Gorlickiej 3. Tym razem drużyna PKF zmierzy się z PZU Sport Team. Trzymamy kciuki!