PKF International w globalnych statystykach należy do tzw. czołówki średnich sieci firm audytorskich. W roku 2013 nastąpiły w sieci PKF International wielkie zmiany. Na skutek tych zmian, konsolidacji i przejęć, na rynku audytorskim wiele firm członkowskich będących w sieci PKF zostało przejętych przez inne sieci, głównie BDO i Grant Thornton. Na przełomie lat 2013/2014 zrewidowano strategię sieci i pozyskano nowych członków. Rok 2014 to okres skutecznej odbudowy sieci PKF, a przyrost ilości nowych członków sieci istotnie przewyższył spadki związane z przejęciami przez inne sieci w poprzednich latach.

 ...

Pełny artykuł znajduje się poniżej.

Do otwierania plików PDF potrzebny jest program Adobe Reader [pobierz Adobe Reader].

Pliki do pobrania

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. z o.o. Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k., PKF Advisory Sp. z o. o., PKF Brevells Cekiera Sp. k. lub Consult Sp. z o.o., wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.