Pod względem przychodów osiąganych ze wszystkich rodzajów działalności, sieć PKF International uzyskała wśród sieci audytorskich 12 pozycję w świecie, 15 pozycję w Europie oraz 10 pozycję w Polsce. Liderem w Polsce w tej kategorii jest EY, dalej PwC, Deloitte oraz KPMG. Firmy te są również liderami tej kategorii w zestawieniach realizowanych w skali całej Europy jak również świata.

W najnowszym rankingu „Najlepsze firmy audytorskie” dziennika ‘Rzeczpospolita’ w Polsce na pierwszych 15 miejscach nie występują niektóre, istotne w świecie i Europie sieci, jak na przykład Baker Tilly, Kreston, Crowe Horwath czy Nexia, mające czołowe pozycje w rankingach świata i Europy.

 ...

Pełny artykuł do pobrania poniżej.

Do otwierania plików PDF potrzebny jest program Adobe Reader [pobierz Adobe Reader].

Pliki do pobrania

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. z o.o. Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k., PKF Advisory Sp. z o. o., PKF Brevells Cekiera Sp. k. lub Consult Sp. z o.o., wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.