Jak planować i jak działać dla osiągnięcia bezpieczeństwa podatkowego firmy i osób nią zarządzających?

Rzeczywistość podatkowa, po rewolucyjnych już zmianach podatkowych ostatnich lat nie tylko w regulacjach krajowych, ale również międzynarodowych pokazuje, że priorytety podatników uległy istotnej zmianie.

Zdecydowanie bezpieczeństwo i pewność w stosowaniu przepisów podatkowych w prowadzonym biznesie są stawiane na pierwszym miejscu.

...

Pełny artykuł do pobrania poniżej.

Do otwierania plików PDF potrzebny jest program Adobe Reader [pobierz Adobe Reader].

Pliki do pobrania

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. z o.o. Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k., PKF Advisory Sp. z o. o., PKF Brevells Cekiera Sp. k. lub Consult Sp. z o.o., wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.