Promocja książki „Ambasador Przedsiębiorczości w Polsce - NIGDY! NIE PODDAWAJ SIĘ”

Dnia 16.11. br. podczas Forum Przedsiębiorczości Kobiet 2018 odbędzie się promocja książki pt. „Ambasador Przedsiębiorczości w Polsce - NIGDY! NIE PODDAWAJ SIĘ”. Ewa Jakubczyk-Cały - prezes firmy PKF Consult jest jej współautorką.

W książce zostały opisane historie 21 kobiet, które są Ambasadorkami Przedsiębiorczości w Polsce. Panie na własnych przykładach pokazują jak zbudować własną markę, jak pokonywać wszelkie przeciwności i konsekwentnie dążyć do celu. Swoje doświadczenia opisuje również Partner Zarządzający PKF Consult Ewa Jakubczyk-Cały. Businesswomen odpowiedziały także na ważne pytania, między innymi co to jest przedsiębiorczość, jaki sposób myślenia okazuje się skuteczny w polskich realiach biznesowych i jak radzili sobie z porażkami w biznesie tacy przedsiębiorcy jak: Thomas Edison, Henry Ford, Walt Disney czy Steve Jobs.

Forum Przedsiębiorczości Kobiet odbędzie się w Sali pod Kopułą w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii przy Placu Trzech Krzyży 3 w Warszawie. Patronatem wydarzenia jest Jadwiga Emilewicz - Minister Przedsiębiorczości i Technologii.

Planowana ilość uczestników to 300 osób. Wstęp na wydarzenie jest nieodpłatny - wymagana rejestracja onlinehttp://www.ambas.org/forum-przedsiebiorczosci-kobiet-2018