Jak informowaliśmy w jednym z poprzednich alertów prawnych, Rząd od pewnego czasu zapowiadał przedstawienie propozycji pakietu osłonowego dla przedsiębiorców i pracowników, mającego na celu złagodzenie negatywnych skutków gospodarczych pandemii koronawirusa. Wczoraj, ok. godziny 12:00, Prezydent i Premier, na wspólnej konferencji prasowej, przedstawili dalsze informacje o pracach ustawodawczych podejmowanych w tym kierunku.

Na wstępie ogłoszono, że szacunkowa wartość wdrożenia tarczy antykryzysowej wynosi 212 miliardów złotych. Środki te mają zostać przeznaczone na realizację pięciu „filarów” wsparcia.

Pliki do pobrania

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k. lub Consult Sp. z o.o. wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.