Z przyjemnością informujemy, że z dniem 1 stycznia 2024 r. spółka EUROTAX Podatki Sp. z o.o. dołączyła do Grupy PKF Polska poprzez organizacyjne połączenie z PKF BPO Sadowska-Malczewska Sp.k.

Firma EUROTAX Podatki Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze działa na rynku od 25 lat i jest jednym z największych biur rachunkowych w województwie lubuskim. Spółka zatrudnia zespół blisko 40 ekspertów z dziedziny rachunkowości, finansów i podatków, w tym dwóch biegłych rewidentów oraz dwóch doradców podatkowych. Firma EUROTAX Podatki Sp. z o.o. zajmuje pierwszą pozycję wśród firm doradztwa podatkowego w województwie lubuskim według Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego 2019, 2020, 2021 dziennika Rzeczpospolita.

Połączenie to ma na celu dalszy rozwój, poprzez powiększenie naszego zespołu eksperckiego oraz rozszerzenie dostępu do nowoczesnych technologii. Wspólnie będziemy mogli świadczyć usługi finansowo-księgowe jeszcze wyższej jakości i na jeszcze szerszą skalę. Cieszymy się z połączenia naszych sił, tym bardziej, że łączą nas wspólne wartości oraz sposób działania.

Jesteśmy przekonani, że przyniesie to dodatkowe korzyści dla naszych Klientów i Partnerów Biznesowych oraz Pracowników.

Podpisanie umowy przez Grażynę Sadowską–Malczewską - Partnera Zarządzającego PKF BPO i Marka Grabowskiego - Prezesa Zarządu EUROTAX Podatki nastąpiło w dniu 18 grudnia 2023 roku.

"Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces” – Henry Ford.