Dnia 13.05. br. w Warszawskim Domu Technika NOT w Warszawie odbyła się XI edycja Gali Akademii Dobrego Stylu organizowana przez Klub Integracji Europejskiej.

Jak co roku spotkanie poprowadziła aktorka Laura Łącz. Podczas Gali zostały wręczone statuetki „Gracja” wyjątkowym postaciom życia publicznego za ponadczasową elegancję i styl. Ewa Jakubczyk-Cały (Partner Zarządzający PKF) otrzymała tytuł Lidera Przedsiębiorczości nagrodę odebrała Aleksandra Dziemaszkiewicz - Kwiecińska (Dyrektor Departamentu Prawnego i Postępowań Podatkowych, Radca Prawny)

Jedną z atrakcji wydarzenia był pokaz mody, podczas którego w role modelek wcieliły się gwiazdy sceny i ekranu. Zaprezentowały one kreacje z kolekcji Adika, Kobra Fashion i Anna Cichosz, obuwie Nina Basco oraz torebki Gawor.

Galę uświetnił minirecital Izabeli Trojanowskiej oraz show taneczne aktualnych mistrzyń Europy z Akademii Tańca RELIESE.

Wydarzenie miało też charakter charytatywny. Organizatorzy zbierali środki dla Fundacji Spełnionych Marzeń, która pomaga dzieciom chorym na nowotwory.

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.