Dnia 6 września w Gdańsku odbyło się spotkanie członków PKF Nordic Baltics Cluster, w którym udział wzięli partnerzy PKF z krajów nadbałtyckich: Polski, Niemiec, Danii, Norwegii, Szwecji, Łotwy i Estonii. Nasz kraj reprezentowali: Mariusz Kuciński Partner PKF Consult, Biegły rewident) oraz Wojciech Adrianowski (Dyrektor Oddziału Gdańsk, Biegły rewident).

Uczestnicy spotkania mieli okazję przyjrzeć się bliżej umocnieniu pozycji klastra na rynku, promując efektywne narzędzie „dataanalytics" i planując oddelegowanie między krajami w swojej organizacji.

Kraje Nordic Baltic stanowią atrakcyjną opcję biznesową w Europie Północnej dzięki najnowocześniejszej technologii, wysoko rozwiniętej gospodarce cyfrowej, wysokiej sile nabywczej i oczywiści specyficznemu nordyckiemu „sovoir-vivre”

Członkowie klastra nordycko-bałtyckiego PKF koncentrują się na współpracy w takich kwestiach, jak obsługa firm w całym regionie, stając się doradcą numer jeden w ciągle zmieniającym się otoczeniu biznesowym.

Wydarzenie okazało się wielkim sukcesem, które dało nam możliwości nawiązania wielu kontaktów biznesowych.

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k. lub Consult Sp. z o.o. wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.