Podsumowanie Konferencji WallStreet

W dniach 31 maja – 2 czerwca 2019 r., w hotelu Gołębiewskim w Karpaczu odbyła się 23 edycja Konferencji WallStreet, której PKF został partnerem merytorycznym.

Jest to najważniejsze spotkanie inwestorów indywidualnych oraz podmiotów związanych z rynkiem kapitałowym w tej części Europy.  Wydarzenie od ponad 20 lat organizuje Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.

W wydarzeniu wzięli udział eksperci z ramienia PKF: Ewa Jakubczyk-Cały (Partner Zarządzający, Biegły rewident), Rafał Barycki (Partner, Biegły rewident) oraz Paweł Sobkiewicz (M&A Senior Manager).

Drugiego dnia konferencji (1 czerwca) Ewa Jakubczyk-Cały była uczestnikiem panelu dyskusyjnego na temat „Wpływu PPK na polski rynek kapitałowy. Pokoleniowa szansa, której nie możemy zmarnować” poprowadzonego przez Tomasza Pruska (Fundacja Przyjazny Kraj). Podczas wystąpienia mieliśmy okazję zaprezentować PKF jako partnera wspierającego wdrożenie PPK w przedsiębiorstwach. Natomiast 2 czerwca Ewa Jakubczyk-Cały oraz Rafał Barycki wzięli udział w dyskusji poświęconej tematyce sprawozdań finansowych spółek giełdowych. Rozmowę moderował Piotr Rybicki (Nadzorkorporacyjny.pl). Podczas panelu nasi eksperci przedstawili kulisy badania sprawozdań finansowych spółek giełdowych i pokazali inwestorom na co zwrócić uwagę analizując sprawozdania finansowe, tak aby uniknąć błędów inwestycyjnych.

Konferencja zgromadziła ponad 800 uczestników.

Dziękujemy wszystkim obecnym za udział.

 

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.