Podsumowanie konferencji Think Warsaw

W dniu  18 września 2018 r. w Hotelu Hilton w Warszawie odbyła się największa doroczna konferencja Think Warsaw organizowana przez IBM Polska, podczas której PKF Consult był złotym partnerem. W tym roku hasłem przewodnim wydarzenia było „Technologia w służbie Ludzkości”. W wydarzeniu wzięło udział wielu gości specjalnych. W programie Think Warsaw wzięło udział około 50 ekspertów z branży IT. Przemówieniom towarzyszyły pokazy najnowszych rozwiązań, interaktywne wywiady, dyskusje z udziałem ekspertów branżowych. Podczas spotkania zostały poruszone tematy związane z najnowszą technologią.

Z ramienia PKF Consult udział w wydarzeniu wziął udział nasz ekspert Mariusz Duszczyk (Program Manager oraz Business Development Lead w PKF BPO Consult), który przedstawi temat: „Krytyczne czynniki sukcesu w projektach automatyzacji procesów biznesowych.”

Nasze stoisko, mieściło się w strefie partnerów, gdzie eksperci PKF odpowiadali na pytania dot. usług i rozwiązań jakie PKF świadczy w zakresie elektronicznego obiegu dokumentów i zarządzania procesami – platformy PKF Agility.

Think Warsaw to spotkanie dla wszystkich, którzy szukają inspiracji, wiedzy i innowacji. Dla tych, którzy chcą porozmawiać z ekspertami na rynku IT. Dla tych, którzy chcą dowiedzieć się, co nowego słychać w świecie technologii w zakresie AI, Blockchain, Quantum Computing, Chmury, Danych, Bezpieczeństwa infrastruktury. To również świetna okazja aby znaleźć nowych partnerów do współpracy w tych obszarach.

Zapraszamy do zobaczenia transmisji na żywo dostępnej pod linkiem: http://bit.ly/2pyFJF0