Dnia 3 grudnia 2018 roku w Sali IMPERIUM kompleksu "Centrum Giełdowe" w Warszawie odbyła się "Konferencja regionalna SEG", zorganizowana przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych oraz Kancelarie Prof. Marek Wierzbowski i Partnerzy - Adwokaci i Radcowie Prawni.

Pani Ewa Jakubczyk-Cały była jednym z ekspertów podczas panelu pt „ESFE: nowy format rocznych sprawozdań skonsolidowanych
- Czym jest ESFE, kto będzie go stosował i kiedy?
- Jak spółka powinna się przygotować do nowych form sprawozdań finansowych?”

Podczas spotkania prelegenci przedstawili Nową Strategię Rozwoju Rynku Finansowego oraz praktykę stosowania MAR i nadchodzące zmiany.

W drugiej części eksperci omówili rolę compliance w zapewnieniu bezpieczeństwa spółce i menedżerom oraz ubezpieczenie ryzyk spółki i jej menedżerów.

W kolejnej część konferencji odbyła się debatą na temat dostępu do źródeł finansowania (ułatwienia w nowym rozporządzeniu prospektowym; ograniczenia w oferowaniu obligacji korporacyjnych, crowdfunding i ICO), a następnie omówiona zmiana ram prawnych prowadzenia komunikacji z inwestorami (identyfikacja akcjonariuszy; ograniczenie pokrycia analitycznego; badania rynku).

W ostatniej części została poruszona problematyka związaną z RODO na giełdzie (dane osób fizycznych na listach prowadzonych zgodnie z MAR; dane osobowe akcjonariuszy przy organizacji walnych zgromadzeń; przetwarzanie danych osobowych analityków, zarządzających i newslettery inwestorskie) oraz pozostałe najważniejsze zmiany regulacyjne (ESEF: nowy format rocznych sprawozdań skonsolidowanych; Action Plan: Financing Sustainable Future).

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.