Dnia 28.11. br. w hotelu Novotel Wrocław Centrum odbyła się konferencja „Przewodnik Pracodawcy (PPK)”, którego PKF jest partnerem merytorycznym. Organizatorem konferencji jest Gazeta Giełdy i Inwestorów Parkiet oraz Rzeczpospolita. Podczas konferencji nasz ekspert – Paweł Sobkiewicz (Ekspert ds. rynków kapitałowych) przedstawił aspekty prawne, kadrowo-płacowe oraz finansowe dotyczące PPK.

Celem spotkania było przybliżenie nowego zagadnienia jakim są Pracownicze Plany Kapitałowe. Eksperci opowiedzieli o procesie wdrażania PPK, funkcjonowaniu i zasadach ich tworzenia. Udzielili odpowiedzi na pytanie w jaki sposób wybrać instytucję zarządzającą, jak rozstrzygać kwestie prawne i podatkowe, związane z uruchomieniem i działaniem PPK.

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k. lub Consult Sp. z o.o. wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.