Dnia 30.05. br. w hotelu Radisson Blu we Wrocławiu odbyła się konferencja „Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK) organizowana przez Gazetę Giełdy i Inwestorów „Parkiet” oraz dziennik „Rzeczpospolita”. PKF został partnerem merytorycznym wydarzenia. Prelegentem z ramienia firmy była Ewa Jakubczyk-Cały (Partner Zarządzający, Biegły rewident), która  opowiedziała na temat kwestii podatkowych, HR i księgowych dotyczących PPK.

Celem wydarzenia jest znalezienie odpowiedzi na pytania dotyczące Pracowniczych Planów Kapitałowych, które pierwsze powstaną w tym roku.  Prelegenci cyklu wydarzeń opowiedzą o procesie wdrażania Pracowniczych Planów Kapitałowych, funkcjonowaniu i zasadach ich tworzenia. Udzielą odpowiedzi na pytanie w jaki sposób wybrać instytucję zarządzającą, jak rozstrzygać kwestie prawne i podatkowe, związane z uruchomieniem i działaniem PPK. Dopełnieniem spotkania będą krótkie prezentacje renomowanych instytucji finansowych, planujących zarządzać Pracowniczymi Planami Kapitałowymi.

PKF, jako partner cyklu PPK, zaprasza do udziału w konferencjach, które odbędą się w następujących lokalizacjach i terminach:

06.06.      Gdańsk

Hotel Novotel Gdańsk Centrum

13.06.      Katowice

Courtyard by Marriott Katowice City Center

Zgłoszenia oraz program cyklu konferencji PPK na stronie:http://bit.ly/2Heqjzy

Dowiedz się więcej: Pracownicze Plany Kapitałowe

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.