Dnia 09.05. 2019 w Centrum konferencyjno-szkoleniowym Golden Floor Tower w Warszawie odbyła się konferencja „Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK) organizowana przez Gazetę Giełdy i Inwestorów „Parkiet” oraz dziennik „Rzeczpospolita”. PKF został partnerem merytorycznym wydarzenia. Prelegentem z ramienia firmy była Ewa Jakubczyk-Cały (Partner Zarządzający, Biegły rewident),  która  opowiedziała na temat kwestii podatkowych, HR i księgowych dotyczących PPK.

Celem wydarzenia jest znalezienie odpowiedzi na pytania dotyczące Pracowniczych Planów Kapitałowych, które pierwsze powstaną w tym roku.  Prelegenci cyklu wydarzeń opowiedzą o procesie wdrażania Pracowniczych Planów Kapitałowych, funkcjonowaniu i zasadach ich tworzenia. Udzielą odpowiedzi na pytanie w jaki sposób wybrać instytucję zarządzającą, jak rozstrzygać kwestie prawne i podatkowe, związane z uruchomieniem i działaniem PPK. Dopełnieniem spotkania będą krótkie prezentacje renomowanych instytucji finansowych, planujących zarządzać Pracowniczymi Planami Kapitałowymi.

PKF, jako partner cyklu PPK, zaprasza do udziału w konferencjach, które odbędą się w następujących lokalizacjach i terminach:

Harmonogram cyklu konferencji PPK:

16.05.      Kraków

Mercure Kraków Stare Miasto

22.05.      Poznań

Concordia Design

30.05.      Wrocław

Radisson Blu Hotel Wrocław

06.06.      Gdańsk

Hotel Novotel Gdańsk Centrum

13.06.      Katowice

Courtyard by Marriott Katowice City Center

 

Zgłoszenia oraz program cyklu konferencji PPK na stronie:http://bit.ly/2Heqjzy 

Dowiedz się więcej: Pracownicze Plany Kapitałowe

Pliki do pobrania

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.