Podsumowanie Konferencji PPK w Gdańsku

Dnia 06.06. w hotelu Novotel w Gdańsku br. odbyła się 5. konferencja z cyklu „Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK) organizowana przez Gazetę Giełdy i Inwestorów „Parkiet” oraz dziennik „Rzeczpospolita”. PKF został partnerem merytorycznym wydarzenia. Prelegentem z ramienia firmy była Ewa Jakubczyk-Cały (Partner Zarządzający, Biegły rewident), która  opowiedziała na temat kwestii podatkowych, HR i księgowych dotyczących PPK.

Celem wydarzenia było znalezienie odpowiedzi na pytania dotyczące Pracowniczych Planów Kapitałowych, które pierwsze powstaną w tym roku.  Prelegenci cyklu wydarzeń opowiedzieli o procesie wdrażania Pracowniczych Planów Kapitałowych, funkcjonowaniu i zasadach ich tworzenia. Odpowiedzieli na pytanie w jaki sposób wybrać instytucję zarządzającą, jak rozstrzygać kwestie prawne i podatkowe, związane z uruchomieniem i działaniem PPK. Dopełnieniem spotkania była krótka prezentacja renomowanych instytucji finansowych, planujących zarządzać Pracowniczymi Planami Kapitałowymi.

Serdecznie zapraszamy na ostatnie spotkanie, która odbędzie się 13.06. w hotelu Courtyard by Mariott w Katowicach.

Zgłoszenia oraz program cyklu konferencji PPK na stronie: http://bit.ly/2Heqjzy

Serdecznie zapraszamy również na warsztaty pt. „Jak przygotować firmę do PPK – praktyczne aspekty organizacyjne, finansowe, księgowe i HR” organizowane przez PKF:  https://bit.ly/2KHA7UH

Dowiedz się więcej: Pracownicze Plany Kapitałowe