Podsumowanie Konferencji PPK - Katowice

Dnia 13.06. br. w Katowicach w hotelu Courtyard by Marriott odbyło się ostatnie szóste spotkanie na temat Pracowniczych Planów Kapitałowych, które niebawem wejdą w życie. Konferencję zorganizowała Gazeta Giełdy i Inwestorów „Parkiet” oraz dziennik „Rzeczpospolita”. PKF został jej partnerem merytorycznym.

Celem spotkania było przybliżenie nowego zagadnienia jakim są Pracownicze Plany Kapitałowe. Eksperci opowiedzieli o procesie wdrażania PPK, funkcjonowaniu i zasadach ich tworzenia. Udzielili odpowiedzi na pytanie w jaki sposób wybrać instytucję zarządzającą, jak rozstrzygać kwestie prawne i podatkowe, związane z uruchomieniem i działaniem PPK. Prelegentem z ramienia PKF była Ewa Jakubczyk-Cały (Partner Zarządzający, Biegły rewident), która  opowiedziała na temat kwestii podatkowych, HR i księgowych dotyczących PPK.

Dziękujemy wszystkim obecnym za udział w cyklu Konferencji.

Serdecznie zapraszamy na warsztaty pt. „Jak przygotować firmę do PPK – praktyczne aspekty organizacyjne, finansowe, księgowe i HR” organizowane przez PKF:  https://bit.ly/2KHA7UH

 

 

Dowiedz się więcej: Pracownicze Plany Kapitałowe