Dnia 28.02. br. uczestniczyliśmy w konferencji organizowanej przez Polską Izbę Biegłych Rewidentów „Jaka edukacja przyszłości”. Była to już czwarta edycja konferencji, która odbyła się w hotelu Intercontinental w Warszawie. Spotkanie poprowadzili:  Krzysztof Burnos - Prezes KRBR, Ewa Sowińska - Przewodnicząca Komisji ds. Szkoleń oraz Zuzanna Skalska - analityczka trendów w designie, innowacjach i biznesie. Z ramienia PKF udział w wydarzeniu wzięły Ewa Jakubczyk-Cały-Partner Zarządzający, Karolina Łąkowska-Dyrektor Centrum Edukacji oraz Małgorzata Buf-Jabłońska-Menedżer ds. projektów szkoleniowych.

Konferencja została poświęcona podsumowaniu działań w 2018 roku oraz debacie o przyszłości edukacji i planów z nią związanych. Podczas wydarzenia wręczono także nagrody dla „Najlepszych z najlepszych”. CE PIBR zajęło zaszczytne I miejsce jako instytucja szkoląca biegłych rewidentów. PKF też ma swój sukces - jesteśmy liderem szkoleń e-learningowych dla biegłych rewidentów!

Wszystkim naszym klientom bardzo dziękujemy za okazane zaufanie.

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.