Dnia 29 września w Hotelu Sobienie Królewskie Golf & Country Club odbyła się IX Edycja Wielkiej Gali Przedsiębiorców podczas której PKF był srebrnym partnerem.

Piknik był świetną okazją do spędzenia rodzinnego popołudnia i spotkania się z kolegami z pracy oraz ich najbliższymi. Dodatkowo pogoda w tym dniu dopisała i mimo jesieni, atmosfera była prawdziwie letnia.

Wydarzenie jak co roku poprowadziła Laura Łącz. W programie imprezy nie zabrakło atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Uczestnicy mieli możliwość wzięcia udziału w akademii mini golfa, loterii wizytówkowej oraz degustacji alkoholi oraz lodów rzemieślniczych.

Programie gali towarzyszyło mnóstwo atrakcji m.in. Show taneczne w wykonaniu Mistrzów Europy, tancerzy Akademii Tańca RELIESE, pokaz walk sekcji Krav Maga Junior oraz Senior oraz pokaz mody Żanna Moryson. Partnerzy gali mieli możliwość zaprezentowania swoich usług na stoiskach, firmę PKF podczas spotkania reprezentowali: Aleksandra Gacoń, Ludmiła Korotun oraz Juliusz Tarnowski.

Dla najmłodszych uczestników był przygotowany specjalny kącik malucha na malowanie buziek, diamentowe tatuaże, zabawę balonikami, malowanie farbkami, zabawę na dmuchańcu, ściankę wspinaczkową, watę cukrową, popcorn i lody.

Podczas imprezy, każdy uczestnik mógł również posmakować licznych, wyśmienitych potraw, przekąsek, ciast, napoi oraz alkoholi.

Na pikniku panowała świetna rodzinna atmosfera, dorośli i dzieci bawili się bardzo dobrze, a występy artystyczne zespołów muzycznych dodatkowo uświetniły imprezę i stworzyły wyjątkowy klimat.

 

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w minionym wydarzeniu! Cieszymy się, że mogliśmy zorganizować okazję do wspólnego spotkania i poznania członków naszych rodzin!

 

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k. lub Consult Sp. z o.o. wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.