Dnia 16 listopada 2018 w Sali pod Kopułą w Ministerstwo Przedsiębiorczości
i Technologii w Warszawie odbyło się Forum Przedsiębiorczości Kobiet 2018 podczas którego miała miejsce promocja książki pt. "Ambasador Przedsiębiorczości w Polsce - NIGDY! NIE PODDAWAJ SIĘ”. Ewa Jakubczyk-Cały - prezes firmy PKF Consult jest jej współautorką.

Z ramienia PKF Consult naszą firmę reprezentowała Aleksandra Dziemaszkiewicz-Kwiecińska oraz Anna Urbańska-Albero

Patronat na wydarzeniem objęła Minister Przedsiębiorczości i Technologii Jadwiga Emilewicz.

W książce zostały opisane historie 21 kobiet, które są Ambasadorkami Przedsiębiorczości w Polsce. Panie na własnych przykładach pokazują jak zbudować własną markę, jak pokonywać wszelkie przeciwności i konsekwentnie dążyć do celu. Swoje doświadczenia opisuje również Partner Zarządzający PKF Consult Ewa Jakubczyk-Cały. Businesswoman odpowiedziały także na ważne pytania, między innymi co to jest przedsiębiorczość, jaki sposób myślenia okazuje się skuteczny w polskich realiach biznesowych i jak radzili sobie z porażkami w biznesie tacy przedsiębiorcy
jak: Thomas Edison, Henry Ford, Walt Disney czy Steve Jobs.

Motywem przewodnim Forum Przedsiębiorczości Kobiet jest praktyczne zastosowanie nowych technologii w biznesie – pod hasłem “Zaprzyjaźnij się ze Sztuczną Inteligencją … to się już dzieje – Blockchain, Wirtualna Rzeczywistość
i inne kosmiczne technologie w biznesie”
  ze szczególnym uwzględnieniem branży FASHION & DESIGN, która dzięki technologii Blockchain jest już rewolucjonizowana.
W czasie Forum  zostały przedstawione praktyczne zastosowanie nowych technologii
w tym: Wirtualna Rzeczywistość w marketingu, Sztuczna Inteligencja w modzie - Agencja Wirtualnych Modelek, Międzynarodowa platforma City Globe, pierwszy w świecie BANK oparty na Blockchain, wyjątkowe wynalazki chroniące zdrowie i środowisko naturalne itp.

 

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.