Pociąg do Przedsiębiorczości

Data: 03.10.2014
Data publikacji
03.10.2014

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach jest polskim centrum małych i średnich przedsiębiorstw. Organizując corocznie Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw izba sprawia, że przez kilka dni uwaga całego kraju skupia się na problematyce sektora MŚP.

IV Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw uroczyście zainaugurowany przez Pociąg do Przedsiębiorczości

15 września 2014 r. z inicjatywy Regionalnej Izby gospodarczej w Katowicach, wyjechał do Sejmu RP z Dworca PKP Katowice Główny Pociąg do Przedsiębiorczości. Pociąg jest wydarzeniem zapowiadającym IV Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz zapowiedzią Manifestu Młodych Przedsiębiorców.

Pociąg wyruszył w poniedziałek ze Śląska. Na pokładzie znaleźli się przede wszystkim młodzi przedsiębiorcy, którzy pojechali złożyć w Kancelarii Prezydenta RP Manifest Młodych Przedsiębiorców. Pasażerami pociągu byli także m.in. Kamil Durczok, były wicepremier i minister gospodarki Janusz Steinhoff, prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach Tadeusz Donocik, Urszula Ciołeszyńska z Fundacji „Ambasada Przedsiębiorczości Kobiet” oraz przedstwaicielka PKF Consult Beata Handel.

Więcej informacji na temat wydarzenia: link

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia:

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k.; Consult Sp. z o.o.; PKF BPO Sadowska - Malczewska Sp. K.; PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. K.; PKF Advisory Sp. z o.o., wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie, nawiązania kontaktu oraz przygotowania oferty. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratora, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.