Artykuł ukazał się 12 maja 2021 r. w dzienniku "Rzeczpospolita".

"(...) W tamtym czasie miałam już spore doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwami, w tym w branży budowlanej, uzdrowiskowej i produkcyjnej. Posiadałam też tytuł biegłego rewidenta. Konsulting gospodarczy był jednak wówczas dla mnie bardziej inspirujący, emocjonujący niż audyt finansowy. W tym czasie zapadła też decyzja o naszej przeprowadzce z Dolnego Śląska do Warszawy. Nikt tu jednak na nas nie czekał. Pomimo odbycia wielu rozmów rekrutacyjnych, nie otrzymaliśmy żadnej konkretnej propozycji pracy. Nie pozostało nic innego, jak zrealizować swoje pasje i marzenia w oparciu o intuicję i kompetencje całkowicie na własny rachunek - wspomina Ewa Jakubczyk-Cały (...)"

Cały artykuł dostępny jest na stronie internetowej www.rp.pl.

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k. lub Consult Sp. z o.o. wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.