W dniach 31 maja – 2 czerwca 2019 r., w hotelu Gołębiewskim w Karpaczu obędzie się 23 edycja Konferencji WallStreet, której PKF jest partnerem merytorycznym.

Jest to najważniejsze spotkanie inwestorów indywidualnych oraz podmiotów związanych z rynkiem kapitałowym w tej części Europy, które jest organizowane przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych od ponad 20 lat.

Podczas konferencji w panelu dyskusyjny na temat „Wpływ PPK na polski rynek kapitałowy. Pokoleniowa szansa, której nie możemy zmarnować” weźmie udział Ewa Jakubczyk-Cały (Partner Zarządzający, Biegły rewident).

Dyskusję poprowadzi Tomasz Prusek, Fundacja Przyjazny Kraj.

W kolejnym dniu konferencji odbędzie się rozmowa z Ewą Jakubczyk-Cały (Partner Zarządzający, Biegły rewident) oraz Rafałem Baryckim (Partner, biegły rewident) na temat „Co można wyczytać ze sprawozdań finansowych spółek giełdowych? Czy to tylko dane historyczne, czy też przesłanki przyszłości?”, dyskusję poprowadzi Piotr Rybicki, Nadzórkorporacyjny.pl


Zapraszamy do udziału w konferencji:

http://bit.ly/2VUAD3I

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.