PKF jest partnerem merytorycznym cyklu konferencji „Przewodnik Pracodawcy (PPK)”, którego organizatorem jest Gazeta Giełdy i Inwestorów „Parkiet” oraz „Rzeczpospolita”.

Celem wydarzenia będzie znalezienie odpowiedzi na pytania dotyczące Pracowniczych Planów Kapitałowych, które pierwsze powstaną w tym roku. Prelegenci cyklu wydarzeń opowiedzą o procesie wdrażania Pracowniczych Planów Kapitałowych, funkcjonowaniu i zasadach ich tworzenia. Udzielą odpowiedzi na pytanie w jaki sposób wybrać instytucję zarządzającą, jak rozstrzygać kwestie prawne i podatkowe, związane z uruchomieniem i działaniem PPK. Dopełnieniem spotkania będą krótkie prezentacje renomowanych instytucji finansowych, planujących zarządzać Pracowniczymi Planami Kapitałowymi.

Prelegentami z ramienia PKF będą Ewa Jakubczyk-Cały (Partner Zarządzający) oraz Paweł Sobkiewicz (Ekspert ds. rynków kapitałowych) którzy przedstawią aspekty prawne, kadrowo-płacowe  oraz finansowe dotyczącyce PPK.

PKF, jako partner cyklu PPK, zaprasza do udziału w konferencjach, które odbędą się w następujących lokalizacjach i terminach:

Harmonogram cyklu konferencji PPK:

24.10   Katowice

   Hotel Monopol

07.11   Poznań    Hotel Andersia
21.11   Kraków

   Hotel Hilton Garden Inn

28.11   Wrocław

   Hotel Novotel Wrocław Centrum

05.12   Toruń

   Hotel Bulwar

11.12

  Warszawa 

   Giełda Papierów Wartościowych

Zgłoszenia oraz program cyklu konferencji PPK na stronie: https://konferencje.rp.pl/wydarzenia/-/1454-ppk-przewodnik-pracodawcy/partnerzy

Dowiedz się więcej: Pracownicze Plany Kapitałowe

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k. lub Consult Sp. z o.o. wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.