PKF PARTNEREM  II CYKLU KONFERENCJI (PPK) - Podsumowanie

Od października 2019 roku promowaliśmy naszą nową usługę, którą jest wsparcie przedsiębiorstw przy wdrażaniu Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK) jako partner merytoryczny podczas drugiej edycji ogólnopolskiego cyklu konferencji organizowanego przez dzienniki „Rzeczpospolita” oraz  Gazetę Giełdy i Inwestorów „Parkiet”.

Cykl konferencji odbyła się które odbyły się w Katowicach (24 października), Poznaniu (7 listopada), Krakowie (21 listopada), Wrocławiu (28 listopada), Toruniu (5 grudnia), Warszawie (11 grudnia).

Wydarzenie miało charakter ogólnopolski co umożliwiło nam promocję w lokalizacjach w których posiadamy oddziały.

Konferencje cieszyły się dużym powodzeniem, ponieważ temat wdrożenia jest pilny oraz powszechny – dotyczy wszystkich przedsiębiorstw. W całym cyklu konferencji wzięło udział ponad 600 uczestników, którzy podczas części networkingowych wydarzenia mogli odwiedzić stoisko PKF gdzie zasięgali wiedzy naszych ekspertów dotyczącej doradztwa jakie oferujemy w  zakresie wdrożenia PPK w firmie.

Szczególne zainteresowanie uczestników konferencji oraz uznanie wśród partnerów i organizatorów wzbudzało wystąpienie Pani Prezes Ewy Jakubczyk-Cały – Partner Zarządzającej PKF Consult  oraz Pawła Sobkiewicza (Eksperta ds. runku kapitałowego), które poświęcone było aspektom księgowym, HR i podatkowym wdrożenia PPK. Dodatkowo na stoisku lokalnie wpierali nas nasi eksperci: Joanna Brzezińska, Ewa Sąsiadek, Małgorzata Królikiewicz, Krzysztof Papliński oraz Julian Tarnowski.

Proponowane przez nas rozwiązanie w zakresie obsługi PPK wyróżnia to, że podchodzimy do tego programu kompleksowo. Zaczynamy od przeprowadzenia analizy przedwdrożeniowej, której rezultaty wykorzystujemy podczas wdrożenia i stałej obsługi powdrożeniowej. Na każdym etapie procesu pracodawca dostaje wsparcie, od podmiotu, który jest także pracodawcą, będzie u siebie także wdrażał PPK, posiada doświadczenie we wdrażaniu procesów oraz sam u siebie wdrożył i przez lata obsługiwał Pracowniczy Program Emerytalny.

Takie podejście wyróżnia nas w gronie innych partnerów, którzy jak PFR czy GPW informują o zasadach programu lub jak przyszli zarządzający PPK przedstawiają swoje oferty. I to działa, czego dowodem są liczne bardzo konkretne pytania zarówno w trakcie prezentacji, jak bezpośrednio po niej.

Jesteśmy przekonani, że te i kolejne działania promujące nasz nowy produkt zaowocują poszerzeniem grona pracodawców zainteresowanych naszym wsparciem przy wdrożeniu Pracowniczych Planów Kapitałowych, które na dziś liczy sobie kilkadziesiąt podmiotów.

Dziękujemy wszystkim obecnym za udział w cyklu Konferencji.

 

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k. lub Consult Sp. z o.o. wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.