"...W dniu dzisiejszym, w siedzibie PKF Capital Sp. z o. o. w Warszawie odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników procesu oceny wiarygodności kredytowej dla funduszy poręczeniowych. Proces oceny został przeprowadzony przez konsorcjum BCRA Credit Rating Agency AD z siedzibą w Sofii i PKF Capital Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Cały projekt był przeprowadzony na zlecenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach projektu systemowego pn. „Wspieranie i rozwój instytucji świadczących usługi na rzecz przedsiębiorczości oraz ich sieci”...."

Cały artykuł jest dostępny na stronie internetowej grupaporeczeniowa.pl

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k. lub Consult Sp. z o.o. wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.