NewConnect Convention/Catalyst Bond Congress 31.08.2012, Warszawa

 
NewConnect Convention & Catalyst Bond Congress jest największym spotkaniem społeczności rynku NewConnect i Catalyst, Dedykowany jest on dla wszystkich zainteresowanych rozwojem tego rynku oraz tych, którzy chcą ten rynek lepiej poznać. Jest to wydarzenie o charakterze edukacyjno-promocyjnym, umożliwiające jego uczestnikom zapoznanie się z zagadnieniami inwestowania w spółki notowane na rynku NewConnect. Z drugiej strony, impreza kierowana jest do środowiska biznesu – przedsiębiorców, którzy znajdą tu ofertę szkoleniową oraz łatwo dostępne porady naszych specjalistów w zakresie pozyskiwania kapitału na rozwój swoich projektów.
 

 
PKF Consult - Autoryzowany Doradca rynków NewConnect i Catalyst po raz kolejny weźmie udział w tym wydarzeniu.

Organizatorzy:

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A., NewConnect Rynek Akcji GPW oraz Catalyst Rynek Obligacji GPW

Termin i miejsce:

Wydarzenie odbędzie się 31.08.2012 r. w Warszawie, teren obok Centrum Giełdowego, ul. Książęca 4.
 

Program: informacje o programie i szczegółach dotyczących NCC & CBC znajdują się pod poniższym  linkiem:

PROGRAM

Prelegent PKF:

Jan Cały
Wiceprezes Zarządu 

 

Wiceprezes, założyciel PKF Consult Sp. z o.o. Absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Do 2000 roku pracował w przedsiębiorstwach produkcyjnych, usługowych i handlowych, kierując ich działalnością bądź ich częścią. Jednocześnie brał udział w wielu projektach wykonawczych przez PKF Consult przeprowadzając analizy z zakresu zagadnień rynkowo-marketingowych, organizacji i zarządzania oraz analizy finansowe i majątkowe. Kieruje działalnością doradczą firmy m.in. pracami firmy dotyczącymi analiz prywatyzacyjnych, sporządzanych biznes planów, czy analiz due dilligence.

Obecnie w PKF Capital Sp. z o.o. sprawuje funkcję Prezesa Zarządu. Doświadczony wykładowca z zakresu wyceny spółek i prywatyzacji przedsiębiorstw, ekonomicznych i prawnych aspektów bankructwa oraz symptomów zagrożenia działalności spółki na szkoleniach organizowanych przez PKF Consult Sp. z o.o.

Prelegent PKF przedstawi temat "Czynniki wpływające na wysokość oprocentowania obligacji przedsiębiorstw notowanych na Catalyst – analiza autorskiego raportu".

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.nccconvention.pl.