To już kolejny rok, kiedy nasi klienci sporządzają e-sprawozdania finansowe. Wciąż jednak zadanie to stanowi duże wyzwanie zarówno dla osób je sporządzających oraz podpisujących, jak również biegłych rewidentów przeprowadzających ich badanie.

Przygotowany materiał to rodzaj praktycznych wskazówek, które w prosty sposób:

  • wyjaśniają, jak sporządzić e-sprawozdanie finansowe z wykorzystaniem udostępnionej przez Ministerstwo Finansów aplikacji oraz przybliżają funkcjonalności tej aplikacji,
  • wskazują, jak można takie sprawozdanie podpisać podpisem zaufanym oraz
  • opisują jak testowo zweryfikować poprawność przygotowanych plików, aby upewnić się, że sprawozdanie zostanie przyjęte do repozytorium eKRS.

Ułatwieniem w korzystaniu z opracowania jest zilustrowanie poszczególnych etapów procesu.

Miniprzewodnik można pobrać tutaj.

Pliki do pobrania

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k. lub Consult Sp. z o.o. wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.