Mamy w PKF piękną tradycję – co roku w Mikołajki kupujemy, pakujemy, a następnie całym orszakiem Świętego Mikołaja zawozimy upominki dla podopiecznych Domów Dziecka. W tym roku nie mogło być inaczej! Po raz ósmy zorganizowaliśmy akcję mikołajkową, jednak ze względu na pandemię postanowiliśmy zmienić formę prezentów i zakupić elektroniczne bony prezentowe.

Każdy, kto miał ochotę przyłączyć się do naszej mikołajkowej akcji, mógł indywidualnie zakupić bon lub wesprzeć zrzutkę, którą założyliśmy specjalnie na tę okazję. Chęć niesienia pomocy wśród pracowników okazała się tak wielka, że udało nam się zakupić karty prezentowe nie dla dwóch, ale aż trzech Domów Dziecka! Łącznie zebraliśmy 5700 zł, dzięki czemu mogliśmy zakupić bony elektroniczne dla 38 podopiecznych!

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy tak licznie przyłączyli się do naszej akcji mikołajkowej. Dzięki Wam podopieczni Domów Dziecka będą mogli zakupić wymarzone zabawki, akcesoria i ubrania! Jesteśmy pewni, że na ich twarzach zagoszczą ogromne uśmiechy :)