W tym roku już po raz szósty pracownicy PKF Consult zakupili prezenty dla podopiecznych jednego z warszawskich domów dziecka.

Ponad czterdzieści paczek z upominkami przygotowali nasi pracownicy dla podopiecznych domu małego dziecka w Warszawie w ramach corocznej mikołajkowej akcji.

Zawartość świątecznych paczek uzgodniono wcześniej z domem dziecka, tak aby pomoc była jak najbardziej efektywna i odpowiadała na realne potrzeby podopiecznych.

Dla prawie czterdziesu wychowanków ośrodka w Warszawie nasi pracownicy zakupili m.in. zabawki, maskotki-przytulanki, grzechotki-gryzaki, stroje karnawałowe oraz słodycze.

Dziękujemy wszystkim za pomoc oraz zaangażowanie w przygotowanie prezentów.

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k. lub Consult Sp. z o.o. wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.