W tym roku już po raz trzeci pracownicy PKF Consult zakupili prezenty dla podopiecznych jednego z warszawskich domów dziecka. Akcja Mikołajkowa, poprzedzona pakowaniem wszystkich prezentów, odbyła się 4 grudnia.

W dniu "Wielkiej Akcji Mikołajkowej" grupa świątecznie przebranych pracowników PKF odwiedziła każdy z pokoi warszawskiego biura i wręczyła symboliczne prezenty współpracownikom.

O godzine 13.30 kilkuosobowa grupa wolontariuszy PKF dotarła do Domu Dziecka, przekazując prezenty podopiecznym z trzech grup wiekowych (grupa nowordkowo-niemowlęca, grupa dzieci w wieku od 18 miesiecy do 3 lat i starszaki).

Poniżej galeria zdjęć:

Szybki kontakt 1/3

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - skontaktuj się z nami. Odpiszemy lub oddzwonimy po zapoznaniu się z treścią formularza.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, w zależności od przedmiotu zapytania ofertowego, będzie PKF Consult Sp. z o.o. Sp. k., PKF BPO Sadowska – Malczewska Sp. k., PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski Sp. k. lub Consult Sp. z o.o. wszystkie z siedzibą przy ul. Orzyckiej 6/1B, 02-695 Warszawa. Pani / Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi skierowanego zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani / Panu prawach oraz o danych kontaktowych Administratorów, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.